Život na visokoj nozi

Ako nema jahte, nema odmora - slavne dame ne mogu bez ovog luksuza


Mirjana Filipović
11.05.2017.09:00
Ako nema jahte, nema odmora - slavne dame ne mogu bez ovog luksuza
Instagram

sažeto

Neke to koriste kao priliku da pokažu tijela u sićušnim bikinijima, a neke jednostavno žele da svi znaju kako se dobro zabavljaju


Mirjana Filipović
11.05.2017.09:00

Bogat bankovni račun do osoblja koje brine o svakom njihovom koraku - sve je to sastavni dio života slavnih osoba.

No ima tu još puno dodataka. Primjerice, luksuzna putovanja na koja se zapute svako malo, a koja su nezamisliva bez još jednog pokazatelja bogatstva - jahte.

Naime, od Kylie Jenner, članice obitelji Kardashian pa sve do supermodela Heidi Klum, nema slavne ljepotice koja na Instagramu nije objavila bar jednu fotografiju u bikiniju s jahte. Mnoge to iskoriste kao priliku da u sićušnim kupaćim kostimima pokažu utegnuta tijela, dok neke jednostavno žele da svi znaju kako se dobro zabavljaju.

A u galeriji pogledajte koje to sve zvijezde uživaju u sunčanju na jahti:

 

Making of Summer. @PanteneBrasil #mergulhenoverão #verãoPantene ☀️

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on Dec 4, 2015 at 5:48am PST

 

blessed ✨

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Aug 10, 2016 at 12:37pm PDT

 

Still dreaming a mile a minute... 💙

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on Aug 6, 2016 at 3:27pm PDT

 

Gone Fishin !!! 🐟

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Apr 12, 2017 at 8:20am PDT

 

😃❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Jan 2, 2017 at 12:35pm PST

 

💯 % Winded 😌😋🤗😎🌊🌪☀️💦⛱📸 @carlossouza1311

A post shared by Olivia Palermo (@oliviapalermo) on Aug 7, 2016 at 5:53am PDT

 

Birthday girl 🌟 @caradelevingne

A post shared by Suki Waterhouse (@sukiwaterhouse) on Aug 12, 2014 at 2:45am PDT

ipt" src="http://platform.instagram.com/en_US/embeds.js" defer="defer">

 

la (Italian) chiquita banana?💃🏼🇮🇹🍒🍌🍓🍋

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on Jul 24, 2016 at 8:08am PDT

 

Love life!!!! #corsica #boat #sun

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on Aug 10, 2013 at 8:55am PDT

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on Sep 26, 2015 at 9:14am PDT

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on Sep 26, 2015 at 9:10am PDT

 

Setting sail with @draperjames ⚓️ #CaptainReese 😉 #GirlsTrip2016 #SummerAdventures

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on Aug 12, 2016 at 11:16am PDT

star vibes

Kylie Jenner

odmor

jahta

Podijeli članak