Slavlje Modrića i suigrača

Screenshot
EKSPLOZIJA ODUŠEVLJENJA

VIDEO Modrićev šou nakon utakmice, Luka predvodio ludo slavlje: ‘Vidite li samo koliko je sretan‘

Jednom kada je sudac označio kraj utakmice, tribine su eksplodirale, a igrači Reala se bacili na veliko slavlje
Piše: SNObjavljeno: 08. svibanj 2024. 23:47

Nogometaši Reala plasirali su se u finale Lige prvaka nakon što su u uzvratu u Madridu svladali Bayern s 2:1. Alphonso Davies doveo je goste u vodstvo pogotkom u 68. minuti, Carlo Ancelotti odmah je reagirao i u igru uveo Luku Modrića, a Real je potom režirao preokret s dva pogotka Joselua koji je zatresao mrežu u 88. i prvoj minuti sudačke nadoknade.

Jednom kada je sudac Szymon Marciniak označio kraj utakmice, tribine su eksplodirale, a igrači Reala se bacili na veliko slavlje koje je na travnjaku predvodio Modrić.

"Pogledajte samo koliko je Modrić sretan, moramo osvojiti Ligu prvaka bez obzira na sve", samo je jedan od komentara na Modrićevo slavlje.

Video Modrićevog slavlja pogledajte OVDJE i OVDJE.

image

Detaljnija statistika: Sofascore

SOFASCORE

Real će 1. lipnja u finalu na Wembleyu igrati s Borussiom Dortmund, koja je s ukupnih 2:0 izbacila PSG.