DARREN STAPLES Afp
LUDA UTAKMICA

Piše: HinaObjavljeno: 27. travanj 2024. 23:31

U posljednjem subotnjem ogledu 35. kola engleske Premier lige nije bilo pobjednika, u Birminghamu su nogometaši Aston Ville i Chelseaja odigrali 2:2.

Premda je domaćin vodio 2:0 na kraju može biti sretan i osvajanjem jednog boda. U 95. minuti Disasi je iz blizine postigao glavom pogodak za 3:2 Chelseaja, ali je VAR poništio gol zbog prekršaja u napadu.

GOL ZA 1:0 (AUTOGOL CUCURELLE, 4.)

GOL ZA 2:0 (ROGERS, 42.)

GOL ZA 2:1 (MADUEKE, 62.)

GOL ZA 2:2 (GALLAGHER, 81.)

PONIŠTEN GOL ZA 2:3 (DISASI, 90.+5.)

Aston Villa je povela 2:0 nakon autogola Cucurelle u četvrtoj te majstorskog pogotka Rogersa u 42. minuti. U nastavku je uslijedio uzvrat Chelseaja pa je Madueke u 62. smanjio, a Gallagher u 81. minuti pogodio za konačnih 2:2.

Aston Villa je i dalje uvjerljivo četvrta na ljestvici, dok je Chelsea ostao na devetom mjestu.