Bogdanović i društvo do velikog preokreta, Žižić i Hezonja u provjerenim ulogama

Toni Horvat
07.12.2017.09:00
Reuters

Bojan Bogdanović zabio je 17 koševa u pobjedi Indiane nad Chicagom 98-96, do koje su došli u posljednjim trenucima

Toni Horvat

Protiv Chicago Bullsa, najlošije momčadi NBA lige, Indiana Pacersi gubili su 17 razlike, ali sve su nadoknadili u posljednjoj četvrtini uz još jedan odličan učinak Bojana Bogdanovića, koji je postigao 17 koševa uz dva skoka, tri asistencije i jednu "krađu".

Pacersi su do prvog vodstva na utakmici došli pola minute prije kraja tricom Victora Oladipa, a završilo je 98-96. Bullsima je to jubilarni 20. poraz u 23 utakmice.

"Držali smo se zajedno i vjerovali jedni u druge i kroz prve tri loše četvrtine, velika pobjeda za nas. Treba igrati svih 48 minuta, posebno iz iz startne petorke moramo biti čvršći", rekao je Bojan.

Cleveland Cavaliersi i Orlando Magic igrali su tijesne utakmice, pa Ante Žižić, odnosno Mario Hezonja, nisu stupili na parket. Na ulogu navijača s klupe već su se dobro naviknuli... Aktualni prvaci Istoka u posljednjoj su četvrtini slomili Sacramento 101-95, a Orlando je u produžetku svladao Atlantu 110-106.

Učinak večeri imao je Kevin Durant, koji je u odsustvu ozlijeđenog Stephena Curryja ostvario triple-double od 35 koševa, 11 skokova i 10 dodavanja u pobjedi Golden Statea kod Charlottea 101-87.