Vjekoslav Paun
11.08.2017.22:55
Cropix

Hajduk je 1-0 slavio protiv Slaven Belupa u Splitu

Težak posao za Hajduk koji je na Poljud istrčao bez pola momčadi, ali na kraju su Bili slavili 1-0 protiv Slaven Belupa u HNL-u.

Čak 33 utakmice nanizali su Farmaceuti bez pobjede protiv Hajduka, a serija se nastavila i večeras. Ključni događaj zbio se u drugom poluvremenu, Said je odlično u 63. minuti okrenuo stranu, pronašao Fomitschowa, a on je odličnim prizemnim centaršutem pronašao Ohandzu koji se na prvoj stativi odlično snašao i pogodio za 1-0.

Mogao je još Hajduk udvostručiti vodstvo do kraja susreta, ali bijelima se prvo spriječio Marković kada je u 70. minuti obranio udarac Nižiću, te greda koja je Slaven spasila nakon udarca Fomitschowa u 70. minuti.

Pred sjajno popunjenim Poljudom Hajduk je tako upisao važne pobjedu, a uoči izazova sezone u posljednjem pretkolu Europske lige protiv Evertona...