Kakva čestitka za rođendan: Bilić konačno do pobjede u četvrtom pokušaju

Vjekoslav Paun
11.09.2017.23:00
Reuters

West Ham je slavio 2-0 protiv Huddersfielda

Slaven Bilić konačno može odahnuti, upisao je prve bodove. A i ima dvostrukog razloga za slavlje. Njegov West Ham napokon je stigao do prve pobjede u novoj sezoni, u 4. kolu dobili su Huddersfield 2-0, a i proslavio je - 49. rođendan...

Čekićari su već u 13. minuti mogli do vodstva, no udarac Chicharita zaustavila je vratnica. Nije to bila koja je obilovala prilikama, a domaćin je pitanje pobjednika riješio u posljednjih 20-ak minuta.

U 72. minuti Obiang je pucao s 20-ak metara, lopta se od leđa Zanke odbila, promijenila smjer i završila u mreži za 1-0 West Hama. Samo pet minuta kasnije pitanje pobjednika riješio je Ayew iz gužve u petercu.

U 81. minuti Huddersfield je imao priliku smanjiti, no udarac Incea zaustavio je okvir gola. Bilić je ovom pobjedom skočio na 18. mjesto s tri boda, dok je Huddersfieldu ovo prvi poraz, te su šesti sa sedam bodova.