Amerikanac Sock probudio se u 4 ujutro zbog požarnog alarma, ali svejedno je imao dovoljno snage za 'skalp' nad Marinom

Vjekoslav Paun
14.11.2017.18:45
Reuters

Marin Čilić je u dva meča na ATP Finalsu u Londonu ostvario dva poraza u tri seta

"Ne smijem ponoviti ovakav meč nikako", ponavljao je Marin Čilić nakon što je ispustio pobjedu protiv Nijemca Zvereva u prvom susretu na Mastersu.

Nažalost, sve se ponovilo, gotovo identičan scenarij. Opet je Marin imao break viška u trećem setu, u ovom slučaju protiv Amerikanca Jacka Socka poveo je 3-0, ali opet je dopustio, baš kao i Alexanderu Zverevu, ekspresan povratak.

Bilo je 5-7, 6-2, 7-6 (4) poslije dva sata i 28 minuta igre, Čilićevi izgledi za plasman u polufinale sada su svedeni na teoriju...

"Nisam baš mislio da ću slaviti nakon što su me požarni alarmi probudili u 4 ujutro na dan meča", otkrio je Amerikanac za BBC.