Andrej Kramarić trpa i u novoj sezoni, golmanu nije dao nikakvu šansu

Toni Horvat
26.08.2017.17:25
Christof Koepsel/Bongarts/Getty Images

Andrej Kramarić u 47. minuti Hoffenheimova gostovanja u Leverkusenu zabio je za 1-1, a završilo je 2-2

Toni Horvat

Andrej Kramarić i u novoj je sezoni u fantastičnoj golgeterskoj formi. U dva kola Bundeslige već je zabio dva gola, a danas je zabio na gostovanju Hoffenheima u Leverkusenu kod Bayera.

Završilo je 2-2, a naš reprezentativac pogodio je na početku drugog poluvremena, u 47. minuti, za prvo izjednačenje svoje momčadi.

Andrej Kramaric Goal HD - Bayer 04 Leverkusen 1... by riqezi

Bayer je vodio 1-0 golom Wendella iz penala u 32. minuti te 2-1 pogotkom Bellarbija u 49., a konačnih 2-2 postavio je Uth u 70. minuti.

Eintracht Frankfurt, na čijoj je klupi Niko Kovač, izgubio je kod kuće od Wolfsburga 1-0, a prvak Bayern u Bremenu je svladao Werder 2-0 golovima Lewandowskog.