Danijel Subašić se ozlijedio pa proslavio pobjedu uz zvukove srpskih narodnjaka

Toni Horvat
06.11.2017.11:30
Instagram

Nakon pobjede Monaca nad Guingampom Falcao je objavio djelić atmosfere iz svlačionice, a 'ulovio' je i našega golmana

Toni Horvat

Danijel Subašić u subotnjoj pobjedi Monaca nad Guingampom 6-0 branio je samo prvo poluvrijeme pa ostao u svlačionici zbog lakše ozljede desnog bedra.

"Osjetio je zatezanje, ali rekao je da može nastaviti igrati. Rekao sam mu da nije vrijedno rizika, već smo vodili 4-0, a njega očekuju važne utakmice s reprezentacijom", objasnio je trener Leonardo Jardim zašto je Subu izvadio nakon 45 minuta igre.

A da s našim reprezentativnim golmanom nije ništa ozbiljno pokazala je i snimka iz svlačionice nakon utakmice. Stefan Jovetić snimio je ozlijeđenog Falcaa kako se drma uz zvukove srpskih narodnjaka, a srpski mediji pišu kako se radi o hitu Cece Ražnatović "Jadna ti je moja moć". Dok je kamerom kružio po svlačionici, u kadru je ulovio i Subašića, koji se nasmijan pridružio snimanju.

El tigre se recupera a buen ritmo ?? #falcao

A post shared by Radamel Falcao Garcia (@radamelfalcaog) on Nov 3, 2017 at 3:00pm PDT