Sudac u Dalmaciji strahovao za vlastiti život

Igrač poludio na suca, a nakon isključenja ga i napao pa je utakmica prekinuta: 'Je*** ti mater, razbit ću te smrade, pi*** ti materina!'

100posto
30.10.2018.17:00
NK Hvar Facebook

Sudac Marin Barić prekinuo je utakmicu između Hvara i Jadrana iz Starog Grada nakon što ga je napao domaći igrač Duje Radovniković

100posto

Neuobičajeni incident prekinuo je utakmicu prvenstva otoka Hvara između Hvara i Jadrana iz Starog Grada. Sudac Marin Barić prekinuo je susret u 45. minuti zato što je strahovao za vlastitu sigurnost nakon što je isključio jednog od domaćih igrača, javlja Dalmatinski portal.

Barić je u 44. minuti isključio Duju Radovnikovića zbog psovki i prijetnji:

"Vrijeđanje suca riječima je*** ti mater, razbit ću te smrade, pi*** ti materina", stoji u obrazloženju isključenja.

Nakon što je isključen, Radovniković se zaletio prema Bariću i pokušao ga fizički napasti što je rezultiralo prekidom utakmice u trenutku kada je Jadran vodio 1-0. Delegat utakmice Nikša Visković napisao je u zapisnik kako je isključenje ispravno:

"Isključenje igrača je ispravno zbog već navedenih razloga. Sudac je u 45. minuti odsvirao kraj prvog poluvremena i zbog nemilih događaja opisanih u rubrici 'incidenti' odlučio prekinuti utakmicu. Rekao mi je da se ne osjeća sposobnim nastaviti utakmicu", napisao je Visković.

Nije poznato koliku će kaznu za divljačko ponašanje dobiti Radovniković, kao niti reakcija njegovog Hvara.