Schalke u transu

Kakav debi pred domaćom publikom: Pjaca prvi put startao i odužio se ekspresnim golom!

Vjekoslav Paun
21.01.2018.20:00
Getty Images

Marko je zabio nakon 16 minuta u Geselkirchenu

Sjajne vijesti iz Bundeslige! Marko Pjaca je naime debitirao u početnoj postavi Schalkea i odmah se odužio - golom. I to nakon samo 16 minuta...

Stigao je Hannover na Veltins-Arenu u Geselkirchenu gdje je jedan od igrača susreta upravo bio sjajni hrvatski reprezentativac. Sjajnom Hrvatu je utakmica protiv Hannovera debi pred domaćim navijačima, nakon što je službeno debitirao prije tjedan dana kada je ušao s klupe u susretu s Leipzigom.

Pjaca je tako izazvao erupciju na Veltins Areni u 16. minuti kada je na rubu šesnaesterca primio Huntovo dodavanje, prevario braniča koji ga je čuvao i preciznim udarcem pokraj golmana pospremio loptu u mrežu.

Na kraju je završilo 1-1, za bod gostujuće momčadi pobrinuo se 24-godišnji Niclas Füllkrug u 86. minuti utakmice.