Kalinić debitirao za Milan, njegov dojučerašnji suigrač zabio u porazu 'viola'

Toni Horvat
27.08.2017.22:45
Gabriele Maltinti/Getty Images

Nikola Kalinić ušao je u iugru u 78. minuti kad je Milan već vodio 2-1 protiv Cagliarija. Milan Badelj smanjio je na 2-1 u porazu Fiorentine od Sampdorije

Toni Horvat

Nikola Kalinić više nije u Fiorentini, otišao je i Milić, ali ostao je jedan Hrvat, a baš je on večeras bio jedini strijelac za "viole".

Sampdoria je vodila 2-0 golovima Caprarija te Quagliarelle iz penala, a u 50. minuti Milan Badelj je smanjio krasnim udarcem iz prve nakon ubacivanja s desne strane. Badelj je odigrao cijelu utakmicu, a u prvom poluvremenu zaradio je žuti karton.

Milan Badelj Goal HD - Fiorentina 1-2 Sampdoria... by fififilive

Kalinić je istovremeno sjedio na Milanovoj klupi, a debi za "rossonere" dočekao je u 78. minuti susreta s Cagliarijem zamijenivši Cutronea, strijelca prvog Milanova gola još u 10. minuti. U nastavku je izjednačio Joao Pedro, ali i prije Kalinićeva ulaska Suso je vratio prednost na Milanovu stranu.

Dvije minute prije Kalinića u igru je za goste ušao još jedan hrvatski napadač Duje Čop.