05.04.2017.23:50
Reuters

Barcelona je pobijedila Sevillu 3-0, a Real je slavio u Leganesu 4-2

Toni Horvat

Barcelona je lagano dobila Sevillu 3-0, ali Real je pobijedio u Leganesu 4-2 i zadržao dva boda više uz utakmicu manje od Katalonaca.

Real je, iako bez Ronalda, Balea i Benzeme, a s Lukom Modrićem na klupi, rutinski vodio 3-0, ali je u samo tri minute primio dva gola i zakomplicirao si život, ali Alvaro Morata je potvrdio pobjedu Madriđana svojim trećim golom. U hat-tricku mu je pomogao Mateo Kovačić asistencijom za njegov drugi, a Realov treći gol, kad mu je bez gledanja podvalio loptu u prostor za sigurnu egzekuciju. Kovu je u 81. minuti zamijenio Modrić.

0-3 Álvaro Morata Goal CD Leganés 0-3 Real... by mamiewaymire

Ivan Rakitić protiv svoje bivše momčadi proveo je u igri minutu manje od Kovačića, bio je standardno dobar, ali za golove su se ponrinuli dečki iz napada. Leo Messi zabio je dva, ali za potez kola pobrinuo se Luis Suarez škaricama za 1-0.

Luis Suarez Goal - Barcelona 1-0 Sevilla 05.04... by kivancyildirim791