Ma kakav Messi i Ajaxove bebe, ovaj Šveđanin je priredio neviđeni spektakl u drugoligaškoj utakmici!

Dejan Šmehil
17.04.2019.14:00
Instagram

Stanoviti Ozgun ušao je u igru u dvoboju Ostersa i Degerforsa u 83. minuti, a samo 10-ak sekundi kasnije tražio se van

Nogometni sladokusci jučer su mogli svjedočiti dvjema spektakularnim utakmicama u Ligi prvaka i fantastičnim potezima Messija, Ajaxovih beba...

Ali, niti jedan od tih poteza ne može se mjeriti s onim što se dogodilo koji sat ranije, u utakmici švedske druge lige između Östersa i Degerforsa!

View this post on Instagram

🙌🏽

A post shared by Mattias Özgun (@mattiasozgun) on Nov 7, 2017 at 1:15pm PST

Ne, nije riječ o nekakvoj golčini ili slalomu kroz 6-7 suparničkih igrača. Nije riječ ni o brutalnom prekršaju ili nesvakidašnjem crvenom kartonu. Zvijezda priče je – zamjena igrača! Da, dobro ste pročitali.

Pri rezultatu 1:1, u 83. minuti utakmice, gostujući je trener napravio zamjenu i u igru je umjesto Lindella ušao Özgun. No, na terenu je proveo – 10-ak sekundi! I tražio se van zbog ozljede!

Naime, suigrač koji je izlazio van ga je prilikom pozdravljanja nehotice udario u oko. Özgun je svejedno krenuo u teren, ali nakon nekoliko sekundi je shvatio da ga poprilično boli i napustio je teren.