NEUSPJEŠAN IZLET NA KOŠARKU

Novak Đoković poveo sina da pogleda Cibonu, ali mali Stefan nije izdržao ni deset minuta, tata mu je morao prekrivati uši pa ga odveo kući

Toni Horvat
29.09.2018.14:00
Crvena zvezda mts

Cibona je na početku ABA lige u Beogradu izgubila od Crvene zvezde, a prvi četvrtinu gledali su i slavni gosti

Toni Horvat

Nova sezona košarkaške ABA lige počela je sinoć, a Cibona je na startu izgubila od Crvene zvezde 78-68. U Pioniru se okupilo 4000 ljudi, a među njima i jedan koji je zasjenio sve one na parketu.

Malo nakon početka utakmice, uz ovacije dvorane, ušetao je slavni tenisač Novak Đoković sa sinom Stefanom. Nole je stari zvezdaš i voli iskoristiti priliku da pogleda svoje miljenike, bilo u košarci, bilo u nogometu, no čini se da sinčić ne dijeli njegovu strast.

Malom Stefanu je smetala buka s tribina, piše Kurir, pa mu je brižni tata Novak prekrio uši dok se ne stiša. Međutim, nije pomoglo, već nakon prve četvrtine Đokovići su napustili dvoranu.

U tom trenutku Zvezda je imala poen prednosti, nakon tri četvrtine i dalje samo tri poena, a utakmicu je prelomila u posljednjem periodu. Buci koja je smetala Stefanu od cibosa se najbolje othrvao - Srbin Marko Ljubičić, koji je bio prvi strijelac zagrebačkoga kluba sa 17 koševa, a Marin Rozić, kojem je već 35 godina, ubacio je 13.