Pivarić zabio prvi gol nakon tri godine, Hodžić osmi u dva tjedna

Toni Horvat
04.03.2017.17:15
Ronald Gorsic / CROPIX

Dinamo je na Maksimiru pobijedio Inter 2-0 golovima Pivarića i Hodžića u 23. kolu HNL-a

Toni Horvat

Jedan gol u završnici prvog poluvremena, jedan u završnici drugog i Dinamo je uknižio nova tri boda. Pobjedom protiv Intera 2-0 barem se nakratko primaknuo na tri boda vodećoj Rijeci, koja je danas igra protiv Lokomotive.

Opet su modri zabili nakon protivničkog prekršaja, ali ovaj put iz prekrasnog slobodnog udarca s više od 20 metara, koji je ljevicom u Interov gol u 43. minuti pospremio Josip Pivarić. Konačni udarac Zaprešićanima zadala je ''bosanska veza'' kad je u 89. minuti Amer Gojak uposlio Armina Hodžića, koji je prebacio Interova golmana.

Pivariću je to bio prvi ligaški gol za Dinamo nakon skoro četiri godine, a Hodžiću već osmi u četiri ovogodišnje utakmice "proljetnog" dijela sezone, koji je počeo prije dva tjedna.

Loša vijest za modre je ozljeda Gordona Schildenfelda, koja bi mogla ostaviti veliku rupu u obrani nakon što su prije dva tjedna na dulje izgubili Leonarda Sigalija.