Trener Dinama na poluvremenu polomio pola svlačionice i dijelio šamarčine igračima: 'Tako se ne igra za svetinju, a pojedincima je to zadnja utakmica u našem dresu'

100posto
13.05.2019.10:30
Screenshot/Facebook

Dinamo iz Vranja kreirao je preokret, a njihov trener nakon utakmice šokirao otkrićem kako ih je motivirao

100posto

U zadnje vrijeme često svjedočimo nevjerojatnim preokretima u nogometu, a upravo su tako napete utakmice jedan dio onoga zbog čega je nogomet najpopularniji sport na svijetu. Jedan takav preokret doživjeli su navijači Dinama iz Vranja u susjednoj Srbiji.

Dinamo je nakon prvih 45. minuta gubio s 0-1 od Spartaka iz Subotice, ali u sjajnom drugom dijelu uspjeli su preokrenuti rezultat i s 2-1 upisati novu pobjedu. Trener domaćina Dragan Antić otkrio je zanimljivu motivacijsku metodu kojom je pokrenuo preokret.

"Na poluvremenu sam ušao, polomio pola svlačionice, a nekima sam možda i odgojnu udario... Onako igrati za Dinamo, ono je tragedija. Ne može se igrati za 'svetinju', nositi dres Dinama i da se tako boriš", bijesan je nakon utakmice objašnjavao Antić pa zaključio:

"Moraš ostaviti srce na terenu ako želiš igrati za Dinamo. Pojedinci će završiti karijeru u Dinamu ovom utakmicu jer vidim da na njih ne mogu računati", rekao je trener čije su 'odgojne' u svlačionici djelovale itekako dobro na momčad koja se bori za ostanak i ta tri boda su vrlo važna u toj borbi.